You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum KingsAge.pl. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, May 14th 2010, 2:01pm

Znaki Satanistyczne

Mam pytanie... Czy za znaki satanistyczne na stronie sojuszu mozna dostac bana?? Np za trzy szóstki (666) albo antychryst?

2

Friday, May 14th 2010, 3:11pm

Na stronie sojuszu czyli gdzie?

Co ma Pan dokładnie na myśli?

3

Friday, May 14th 2010, 5:23pm

No na stronie np. Albo na Stronie Kata

4

Friday, May 14th 2010, 5:45pm

Chodzi ci o Profil sojuszu?

5

Friday, May 14th 2010, 5:53pm

Ja jestem zdania, że żadne tego typu oznaczenie nie powinny być w tej grze promowane. Jeśli nie ma za to kary w regulaminie a takie oznaczenia gdzieś występują, to ja jestem za karaniem takich oznaczeń (i nie dotyczy, to wyłącznie znaków satanistycznych).

6

Friday, May 14th 2010, 6:03pm

Nie czekając aż autor tematu się namyśli...

W grze takie rzeczy i przekazy są karane banem stałym/globalnym/permanentnym.
Natomiast na zewnętrznych stronach jeśli sobie Pan założy to może sobie Pan tam umieszczać co zechce. Choć tez prawie... Bo prawo w Naszym Państwie też kilku rzeczy zabrania.

7

Friday, May 14th 2010, 8:26pm

czyli jak wioske nazwe 666 banik bedzie staly ???

(•̪●)=ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿ ̿””

8

Friday, May 14th 2010, 8:32pm

Dokładnie... Ja chciałem w sojuszu dać w zdjeciu pentagram i miedzy ramionami pentagramy 666. Moze tak byc?
Nie chodzi mi tu o satanizm ani o jego promowanie, lecz o to zeby symbolizowało to potege sojuszu itp...
Jest za to ban?
Albo chociaz sam pentagram?? Bez trzech szustek??

This post has been edited 1 times, last edit by "KotKot" (May 14th 2010, 8:37pm)

9

Friday, May 14th 2010, 9:06pm

trzy "6" w zasadzie nie muszą oznaczać niczego, a pentagram to:

Od XIV wieku uważany za symbol szatana, ze względu na podobieństwo do głowy kozła (odwrócony dwoma wierzchołkami do góry). W XIX wieku Eliphas Levi podzielił pentagramy na "dobrą stronę" i "złą stronę". Za "dobrą" uznał ten odwrócony jednym wierzchołkiem do góry, za "złą" odwrócony — zwrócony dwoma wierzchołkami do góry. Pentagram zwrócony jednym wierzchołkiem do góry zwany jest Pentagramem Białym, jest on odzwierciedleniem sacrum — siły boskiej. Może również odzwierciedlać pięć zmysłów człowieka[3], pięć żywiołów: powietrze, wodę, wiatr, ogień i światło, oraz pięć światów: fizyczny, eteryczny, astralny, mentalny i duchowy[4] , ukazując wyższość umysłu człowieka nad wszelkimi innymi żywiołami i zmysłami.

Więc proszę samemu sobie odpowiedzieć :)

10

Friday, May 14th 2010, 9:40pm

Tu chodzi o religie... A co to ma do rzeczy czy mozna to miec czy nie?? JKazdy wierzy w co chce wiec powinno to byc dozwolone... Nikt nie musi sie do tego stosowac. Zyjemy w demokratycznym kraju. Moi członkowie sojuszu to zaakceptuja. Moge pod tym wszystkim w profilu sojuszu napisać ze nie namawiamy to do wiezenia i namawiania do wiary w szatana. Mowisz ze trzy szustki nie musza niczego oznaczać Kozioł tez nie musi. Nie obchodzi mnie co o tym sądzi jakiś tam filozof... Nie powinno być bana za takie coś.
Jeśli moge sobie samemu odpowiedzieć to to jest dozwolone... Ban za takie coś to taj jakby policja łapała kazdego sataniste na ulicy i mu proces wytaczała... PANOWIE LITOŚCI

This post has been edited 1 times, last edit by "KotKot" (May 14th 2010, 9:42pm)

11

Saturday, May 15th 2010, 11:21am

Odpowiem tak:
Proszę zatem zrobić sobie profil taki jaki Pan uważa za stosowne i dać mi wtedy o tym znać na IRC czy w zgłoszeniu (tickecie). Ja obiecuję, że sprawdzę to i bez wyciągania żadnych konsekwencji napiszę Panu co ewentualni należałoby zmienić jeśli zajdzie oczywiście taka potrzeba. A jeśli będzie wszystko okey to po prostu zostanie tak jak to Pan zrobił bez żadnych zmian.

Tym samym unikniemy banowania czy nieporozumień :) Może być taki układ?

12

Saturday, May 15th 2010, 12:10pm

Moze. Ale konto załoze dopiero na s10. Wrtedy napisze.

Temat nieaktywny od 14 dni...
Jeżeli ktoś będzie chciał dodać coś istotnego w temacie, to proszę o PW
//Hetman

This post has been edited 1 times, last edit by "KotKot" (May 17th 2010, 9:15am)